Deze bands en artiesten zijn al bekend met de stichting BRUL
door hun muziek te promoten via de BRUL media.
bandnaam contactpersoon en/of contactadres website e-mail tel.:
3's a crowd   - pehouben@hotmail.com 043-3211343
Alaska Andrea Peeters   guitaralaska@gmail.com
Balls Jo   balls@home.nl 06-51724286
Basement Blues   www.basementblues.nl rob.wouters@hetnet.nl 046-4338842
06-21426408
Basic-Roots Jos van Rens Dorpstraat 6 6099 BH Beegden www.basic-roots.nl info@josvanrens.com josvanrens@me.com 06-42410631
Bastardi di Blues Rene Vlems www.bastardidiblues.com renevlems@yahoo.com  
BB Three Johan de Haan Halvemaanstraat 90 6217 NE Maastricht www.bbthree.com
www.myspace.com/bbthree
yodehaan@home.nl 043-3478857
06-48694611
Beale Street Marc Minoli www.bealestreet.nl bealestreet@skynet.be 06-29503721 +32479512802
Big Four   www.tb4q.com info@tb4q.com +32486399407
Big Head Small Hat   www.bhsh.nl mikepeeters@home.nl 0475-595602
Bigwood Leonard Bernd Vanherle facebook Bigwood Leonard bigwoodleonardofficial@outlook.com 049-8718200
Billy's Booze Freek Bos www.facebook.com/BillysBooze info@billysbooze.com ----
Bluecille Jan Halders www.aimmusic.nl musicagency@home.nl 043-4581615
06-12571744
Blue Monday   www.bluemonday.info info@bluemonday.info 0485-511527
06-46602266
Bluez Train Eric Derks info@blueztrainblues@hotmail.com 06-39415857
Bluesdoctors Jan Halders www.aimmusic.nl musicagency@home.nl 043-4581615
06-12571744
Booz ‘n Blues John Jeukens
Roger Quax
www.booznblues.com booznblues@planet.nl 06-22402107
06-29046681
Bugaboo Tang   www.bugabootang.nl info@bugabootang.nl 0493-322717
06-21887884
CC Jeromes Jetsetters Jerome van Gasteren (Deon
(Coen
www.ccjeromesjetsetters.com www.myspace/ccjeromesjetsetters http://contrabax.hyves.nl jmcvangasteren@yahoo.com dyon27b@hotmail.com c.molenschot1@chello.nl 06-57302195
06-46388684
06-20536693
Colly's Combo Colly Franssen tfransse@plex.nl
Cooder Connection Revisited Angelo Bombrini
Ganzenvoet 66
6418 PV Heerlen
www.meetsme.nl
www.facebook.com/cooderconnection
06-21886707
06-22932147
06-15317831
Converteble's Ad van Hombergen www.convertebles.com convertebles@hetnet.nl 0475-410380
Crawfish John Beckers www.crawfish.nl info@crawfish.nl 06-23397935
Cynthia Janes Wim Rutjens
Hertenkamp 40
5932 GL Tegelen
www.cynthiajanes.com
www.myspace.com/CynthiaJanes
rutjens99@home.nl 077-3735557
D.C. Dedly's Rene Niessen www.dcdedlys.com
facebook.com/dcdedlys
rene.niessen@gmail.com 06-18077735
Damp' Loose Daan Lebens
Harrecoven 18
6125 AP Obbicht
daanlebens.com/main/home mail via website 06-14516605
Deep & the Dudes Daan Prevoo www.deepdudes.nl deepdudesblues@gmail.com 06-20491210 (Daan)
06-20599208 (Arno)
Dizzy Robby & Bluesraiders Lucie v.d. Meerakker Rob Donkers Ad van Beek www.bluesraiders.nl info@studioclassic.nl info@bluesraiders.nl 06-54393480
045-5214479
045-5461361
Don't Loose It! Johan Philipsen www.timeswitch.webklik.nl timeswitch@live.nl johanenmiep@home.nl 0478-587209
06-20950636
El Destino Maurice Peters www.eldestino.nl info@eldestino.nl 06-21884888
Electrophonics www.electrophonics.nl info@electrophonics.nl 06-22372386
Grand Daddy's Bad Bones John Swinkels
Nusseleindstraat 6
5966 NJ America
www.granddaddysbadbones.com swinkelsvanveen@hetnet.nl 06-40426233
G.R. Harrison   www.myspace.com/harrison1974 g.r.harrison@live.nl  
Guy Smeets Band Henk Smeets www.guysmeetsband.com info@guysmeets.com 06-29167871
Harry en de rest     hhwjanssen@home.nl 0478-510172
Honeytrap John de Bie www.honeytrapblues.nl johnegdebie72@gmail.com 06-46212732
Hot House Blues Band Flip Manuel www.facebook.com/HotHouseBluesBand flipmanuel@telfort.nl 045-7851219
Howlin' Stone Daan
Tom
www.howlinstone.com info@howlinstone.com 06-14779673
06-34012212
Ingrid & Didi   www.ccriders.info cc.riders@hotmail.com thespiders@live.nl 077-3528933
06-20116773 06-40860782
Jam Pure Mike Bruring www.facebook.com/jampureblues michaelbruring@tele2.nl 06-49891272
JB's Bluescrew Hen Schreurs www.jbsbluescrew.nl info@jbsbluescrew.nl 0475-504224
Jean & Company
Jean Notermans
Jean Notermans
Hilleshagerweg 110
6281 AH Mechelen
www.jeanencompany.nl j.notermans@kpnplanet.nl 043-4571243
06-53530623
Jodymoon   www.jodymoon.com
www.myspace.com/jodymoon
info@jodymoon.com  
Johnny B & the Good Guys Les de Groot facebook.com/JohnnyBGoodGuys johnnyb.goodguys@gmail.com 06–48939406
Johnny Clark & Outlaws   www.jcoutlaws.com www.myspace.com/jcoutlaws info@jcoutlaws.com 06-51295275
Lennishill Xpress Harry van den Berg harry.vdberg@live.nl
Little Tony & Greyhound Levi Greyhound Levi   letina@home.nl levidekoning.ldk@gmail.com 0475-483753
06-23430344
LL & BB Daan Lebens
Harrecoven 18
6125 AP Obbicht
www.llbb.nl d_lebens@hotmail.com 0614516605
Lucy & Wigflippers John Lemaire Agency
Rembrandtstr. 60
5301 SX Zaltbommel
Huub
Marjan
www.wigflippers.nl
myspace/lucyandthewigflippers
wigflippers@gmail.com 0418-514320


040-2465454
040-2527434
Lung Juhn John Nijssen www.lungjuhn.nl info@lungjuhn.nl 06-46385377
Matchless Blue Paul Wintjens www.matchlessblue.nl matchlessblue@gmail.com pwintjens@Hotmail.com 06-25227736
Maytree Rhythm & Blues Band Paardebloemstr. 25
5953 GV Reuver
www.maytree.info sfproductions@planet.nl postmaster@maytree.info 077-4747262
06-29590308
Mike Jeukens Harles 9A
6294 NG
Vijlen
mikejeukens@gmail.com 06-20944736
Miss V Hupie Schell www.missv.nl info@missv.nl 06-30612466
Mrs R&B and the Soulshakers Peter Wijnhoven peterw01@hotmail.com
jan_cuijpers@online.nl
06-53416893
Mitch Josten mitchjosten.tumblr.com/ mitchjosten@gmail.com
MYLK Dave James Hendrikse www.mylk.nl info@mylk.nl 06-50646939
Nienke Jos van Rens
Dorpstraat 9
6099 BH Beegden
  info@josvanrens.com 06-42410631
Old Skin Blues Band   www.oldskinbluesband.com t.craenen@home.nl  
Patch Biggles Band Ar-Jan Bijlsma www.patchbiggles.com ajfm.bijlsma@ziggo.nl 06-21254104
Professor Bottleneck & Rhythm Twins     wim.geraets@hccnet.nl 045-5640388
Red Pepper Blues Explosion Lei Wetzelaer
Molenstraat 6e
6191 KP Beek
www.redpepperbluesexplosion.nl info@redpepperbluesexplosion.nl 046-4362995
06-53335203
Reno’s Rumble Jules van Bussel www.renosrumble.com info@renosrumble.com 06-27821017
Rhythm Bombs Naked Productions
Paul Govaerts
Krogstraat 49
B-1860 Meise (Be)
www.rhythmbombs.com info@nakedproductions.be +32-23056441
Rhythm Junks Peter Verstraelen www.therhythmjunks.com info@therhythmjunks.com +32-34482501
Skinnie   www.skinnie.nl   06-48015052
Skinwheelsbluesband John Velraads www.skinwheels.nl swing63@home.nl 0475-464345
Songwriters United   www.songwritersunited.com info@songwritersunited.com  
Southern Bluesrock Band Ley van den Beuken / Johan Philipsen www.timeswitch.webklik.nl charlee.guitars@wxs.nl
johanenmiep@home.nl
077-3075870
06–20950636
Spiders Indrid & Didi www.thespiders.info thespiders@live.nl 077-5328933
06-20116773
Starfish Bowl   www.starfish-bowl.com tinnie99@hetnet.nl 0495-632760
06-12091165
Stoolgang Marc Gijsen www.thestoolgang.com www.myspace.com/thestoolgang stoolgang@home.nl
info@thestoolgang.com
0495-563472
Taking Care of Blues (TCB) Dave Wuyts www.facebook.com/Band.TCB dfewuyts@gmailo.com 06-21254104
Temporary Roads Merel Huysman www.temporaryroadsband.com www.facebook.com/Temporaryroads info@temporaryroadsband.com
The Blackwater Experience Luc Verdellen www.theblackwaterexperience.com
www.facebook.com/TheBlackWaterExperience
info@theblackwaterexperience.com
The Freewheelers Bas Vossen www.thefreewheelers.nl basvox@gmail.com 06-30439399
The Handsome Fellows Roy Dautzenberg www.facebook.com/TheHandsomeFellows roydautzenberg@gmail.com 06-31178591
The Last Indian Summer Giorgio Paquay thelastindiansummer@gmail.com 06-40564551
The LoveVeins Hen Schreurs www.theloveveins.com
www.facebook.com/theloveveins
info@theloveveins.com 0475-504224
The Mood Caspar den Bak   caspardenbak.blues@gmail.com 06-23228069
The New Habit Martijn van Leipsig www.thenewhabit.nl martijn_van_leipsig@hotmaill.com
The Nines Roel Konings www.thenines.nl r.konings@jongeneel.nl 06-41782916
The Ragtime Rumours Sjaak Korsten ragtimerumours@gmail.com 06-12907925
The Recoveries Leon Geelen www.therecoveries.nl leon.geelen@gmail.com 06-17206729
Townsmen Wiel van Tegelen www.townsmen.info wielvantegelen@hotmail.com 06-25245999
Trebleshooters Eugène den Hoed www.thetrebleshooters.nl eugene.denhoed@hetnet.nl  
Tres Hombres   www.treshombres.nl info@treshombres.nl 06-17236655
Tuesday Bluesday Geert van der Heijden
Staaijerhof 21,
5851 DA Afferden (L.)
www.tuesdaybluesday.nl tuesdaybluesday@gmail.com 06-14537657
Uncle Junior   www.unclejunior.eu
www.facebook/Uncle-Junior
info@unclejunior.eu 06-20534861
X-Ray Bluesband Alex Ilic www.xraybluesband.nl info@xraybluesband.nl 046-4581061
Yasgur’s Farm Band Eric Bastiaens www.facebook.com/yasgurs.farm yasgurs@gmail.com